AU BAIN MARIE

RESTAURANT - GASTRONOMIC CUISINE

Emiel Clauslaan 141, 9800 Deinze · Astene-District: Deinze, Belgium

Good Cuisine in Astene, Belgium

French Traditional Up-to-date Resto

Idyllisch tafelen aan de oevers van de Leie.

Met een schilderachtige achtergrond kan je genieten van
lekkere seizoensgebonden gerechten die Chef Marc en zijn
team op het bord brengen.

Achter de stijlvolle gevel van villa "De Landing" van
architect Henri Van de Velde, bevinden zich een prachtige
tuin en terras met zicht op de weiden van kasteeldomein
Ooidonk.

Isabel en haar team zorgen er voor dat uw culinaire ervaring
compleet wordt.

Chef: Marc Nevejans

Restaurant - Ranking nr. 14 Best Restaurants in the district Deinze

AU BAIN MARIE

Emiel Clauslaan 141
9800 Deinze · Astene
District: Deinze, Belgium

Tel: +32(0)9 222 48 65

Route
Favourite Address
Nice view
Quiet Location
Good Price/Quality
New Entry
Rising Entry
Organic Cooking
Lunch max.€ 25

Average Price of this Restaurant, all including, at € 90

Opening hours & Practical information

Opening hours

MO TU WE TH FR SA SU
LUNCH 12:00 - 14:00 12:00 - 14:00 closed 12:00 - 14:00 12:00 - 14:00 12:00 - 14:00 12:00 - 14:00
DINNER 18:30 - 22:00 closed closed 18:30 - 22:00 18:30 - 22:00 18:30 - 22:00 closed

Languages Dutch, French, English

Dress code Casual

Facilities & Services

  • Served on Terrace or Garden
  • Private dining rooms
  • Wi-Fi access
  • Wheelchair access
  • Pets allowed
  • Car Park
Booking

Location

AU BAIN MARIE, Emiel Clauslaan 141, 9800 Deinze · Astene District: Deinze, Belgium

Selected interests in the location

15 Selected Sights

15 Selected Hotels

15 Selected Leisure